Koolitused

Views Navigation

Sündmus Views Navigation

Täna
-

Sildid:

Brändi mõtestamise töötuba ja teenusearendus

Analüüsida brändi laiemalt ja arendada uueks hooajaks uued teenused – kes on kliendid, mis on vajadused, miks kõike tehakse, kuidas kliendid ettevõtteni jõuavad, mille poolest eristutatakse, kes on konkurendid? Arendada brändi, turundusplaani ja mõista paremini kliente.

Sildid:

Klientide mõistmise ABC ja väärtuspakkumise loomine

Kui hästi tunned sa oma kliente ja tead, mis neile on oluline? Turule tulles võib juhtuda, et tehakse toode-teenus, mis ei kõneta nii nagu planeeritud. Põhjus – ei räägita (potentsiaalsete) klientidega enne piisavalt või toode/teenus ei toimi oodatud viisil.

Sildid:

Inspiratsioonipäev turunduses

Turunduse suure pildi vaade – mis on muutuvas maailmas kindel, mis on trendid? Vaadata asju eemalt, värske pilguga, mõelda kaasa, mõista, mis on puudu, mis on enda brändiga juba väga hästi. Kokkuvõttes saame tagasi fookuse, et seada uusi eesmärke ning olla valmis järgnevateks turunduskoolitusteks.

Sildid:

Teenusedisain ja persoonade loomine

Inspireeriv päev töötjatele, mis annaks ülevaate teenusedisaini olemusest, trendidest, aitaks vaadata oma tööd eemalt, värske pilguga, mõelda kaasa ning hakata teenuseidisaini üha teadlikumalt oma töös kasutama

NULA teenusedisanipäevad

3. ja 10. juuni 2022 NULA on Eesti ainus ühiskondlikele algatustele mõeldud inkubaator. Koostöös pakkusime 2 päeva teenusedisaini koolitust, et: aidata mõista paremini, kes on tulevane klient; milline on klientide klienditeekond ja kokkupuutepunktid; kuidas väärtuspakkumine on seotud kliendi vaatenurgaga. Tiimid said täiendada oma äriideesid ning küsida küsimusi.