Väljakutse: lähteülesanne

Start uuele aastale – mis saab nihu minna?

Projektid venivad? Müük seisab? Kolleegide majasisene kaasatus uutele algatustele on madal? Juht mõtleb korduvalt projekti tööfaasis ringi?

Tuleme sulle appi!

Ühine lähteülesande kirjeldamise väljakutsega! Saad projektile eluterve tagasiside ja vastused küsimustele miks nii on nagu on.

Tihtipeale ei osata arvestada kuidas (lõpp)klient mõtleb. Ei nähta ühtselt projekti sihtrühma maja sees, või ei sobitu ellukutsutud plaan üldise ettevõtte strateegiaga. Põhjuseid võib olla mitmeid. Aitame kaasa mõelda ning küsime õigeid küsimusi, et saaksid otsustada kas ja kuidas edasi.

Tihtipeale unustame näiteks ära, et pole osatud arvestada kliendi vaatega, sest ei teata päriselt, kuidas klient mõtleb. Kas me eeldame, kuidas klient mõtleb ja mida väärtustab või me teame? Millele tuginedes saame seda öelda?

Või ei nähta sihtrühma maja sees ühtselt? Või pole projekt osa üldisest strateegiast. Põhjuseid on mitmeid.

Selleks, et töine aasta saaks hooga õiges suunas käima, pakume sulle võimaluse läbi mõelda oma eesseisva projekti lähteülesanne.

Mida selleks tegema peab?

  1. Kirjelda lühidalt projekti ja lepime kokku konsultatsioonimahu.
  2. Küsi meilt küsimustega lähteülesasnde põhja.
  3. Kirjuta lähteülesanne lahti  ja saada meile.
  4. Arutame online koosolekul tekkivad küsimused läbi.
  5. Täienda ja alusta projektiga.

Väljakutse kestab: jaanuar-veebruar 2024.

Soovin väljakutses osaleda ja lähteülesande põhja: mari @ kliendiuuringud.ee

Mari Arnover
Näen asju kasutaja vaatenurgast ning toon ettevõtetele tagasi värske vaate, mis asja sees olles tihtipeale tuhmub. Vaatan suuremat pilti, aga ka detaile ning trende, tekitan seoseid ja pakun lahendusi.