« All Events

  • This event has passed.

MELT Innovatsioonifoorum

11 aprill, 2023 @ 10:00 e.l. - 7:00 p.l.

MELT innovatsioonifoorum 2023 – Kas oleme kohal ja kus?

Kogu maailm on viimased paar aastat olnud tohutus muutuste keerises. Meid kõiki räsinud kurnavad kriisid on avaldanud äkilist mõju nii ettevõtete, organisatsioonide ja tervikuna kogu ühiskonna mõttemaailmale. Seni kauged või võimatuna näivad asjad ja tegevused on kujunenud tavapäraseks uueks normaalsuseks. Üheltpoolt võib toimunut pidada järkjärguliseks loogiliseks arenguks, teisalt on selge, et muutusi on üha enam tõuganud tagant tehnoloogia ja tööturu kiire areng.

Muutused nihutavad alati piire: tekivad uued mõtted, väärtused, arusaamad, koostöömudelid. Uute tehnoloogiate võimuses on muuta ka meie eluviisi, harjumusi ja tavasid. Nii on pidevas tekke- ja arenguprotsessis ka ärimudelid (näiteks nihkumised tootelt teenusele, füüsiliselt virtuaalsele, lineaarselt ringsele). Sõltumata majandusharust on ettevõtjatele üha olulisemaks saamaks küsimus – millist väärtust me loome ja kas tänane ärimudel on selleks sobiv ka tulevikus?

Tallinna Loomeinkubaator esitleb: Sooloettevõtlus – kuidas head ideed oma kasuks tööle panna?
Modereerib Johannes Tralla
Teise trendina vaatame otsa sooloettevõtlusele – aina enam tekib juurde põnevate ja innovaatiliste ideedega väikeettevõtteid. Mida tähendab äri kasvatamine ilma investorite kaasamiseta? Mis hetkest on sooloettevõtjal võimalik tiimi kasvatada ehk millal saab soolost ansambel?

Ailen Põld – Fibami tegevjuht
Berit Kaschan – Biblionaut asutaja ja kirjandusterapeut
Priit Kallas – Dreamgrow Digital digiturunduse strateeg
Mari Arnover – Kliendiuuringud asutaja ja teenusedisainer

 

 

Details

Date:
11 aprill, 2023
Time:
10:00 e.l. - 7:00 p.l.
Website:
https://melt.ee/#melt-2022-2