Koolitused

Views Navigation

Sündmus Views Navigation

Today

Latest Past Sündmused

Sildid:

Kliendikogemuse loomise alused

8. ja 15.novembril 2022 Eesmärk märgata oma ettevõtte täiendavaid võimalusi, kuidas kasvatada oma konkurentsieelist, arendada kliendikeskset mõtteviisi ja suurepärast kliendikogemust. Räägime suurest pildist, seostest ja mõistetest eluliste näidetega ja hakkame kohe ka praktikas rakendama. Kellele: ettevõttepõhised tiimid (2-4 inimest), kes tahavad ettevõttes/ organisatsioonis: suurendada suurepärast kliendikogemust, arendada teenuseid-tooteid-keskkondi kliendikesksemaks õppida kliendikeskset mõtteviisi Väärtused, mida osaleja…

Sildid:
,

Heateo mentorprogramm: teenusedisainikoolitus

Heateo mentorprogrammis on tiimid ja ettevõtjad, kes soovivad konkreetses valdkonnas maailma paremaks muuta. Koostöös pakume teenusedisaini koolitust, et: aidata mõista paremini, kes on tulevane klient; milline on klientide klienditeekond ja kokkupuutepunktid; kuidas väärtuspakkumine on seotud kliendi vaatenurgaga.   Tiimid saavad täiendada oma äriideesid ning küsida küsimusi.

Sildid:

Teenusedisaini koolitus Viljandimaa raamatukogudele

Tellija: Viljandi Linnaraamatukogu Formaat: füüsiliselt kohal töötuba Sihtrühm: Viljandimaa raamatukogude juhid Fookus: Kuidas mõista sihtrühma ehk lugejaid? Kuidas luua uusi teenuseid? Kuidas viia läbi lugejaküsitlusi, nii et neist saaks ka järeldusi teha?